Arabika 100% Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Moc: średnia Kwasowość: niska Body: pełne Wyśmienita delikatna kawa o zbalansowanych nutach czekolady i orzechów i o niskiej kwasowości. Kawa Brazylia Yellow Bourbon świetnie nadaje się do parzenia w ekspresach ciśnieniowych. Jest jedną z najlepszych kaw brazylijskich. 

  9,84 zł
  Wysyłka w ciągu 24h
 • Body: pełne Kwasowość: średnia Moc: średnia Gwatemala Antigua SHB to dobry wybór, zwłaszcza jeśli lubisz espresso. To kawa uprawiana powoli i ze starannością na wysoko położonych plantacjach, znajdujących się na wulkanicznych terenach Gwatemali. Powolny proces dojrzewania ziaren oraz gliniasta, wulkaniczna gleba powodują, że kawa nabiera wyraźnego, acz...

  10,42 zł
  Wysyłka w ciągu 24h
 • Moc: duża Kwasowość: niska Body: pełne Indyjska kawa o dymnym aromacie i smaku nieco ziemistym. Intensywna, pozbawiona kwasowości kawa przygotowywana jest specyficznie: po zbiorze suszona, a następnie wystawiana na działanie deszczów monsunowych oraz wiatrów – stąd zadymiony i ziemisty smak.

  9,56 zł
  Wysyłka w ciągu 24h
 • Moc: średnia Kwasowość: wysoka Body: średnie Jedna z najlepszych kaw na świecie o wyrazistym i orzeźwiającym, nieco owocowym aromacie oraz o średniej kwasowości. Działa pobudzająco i orzeźwiająco. Uprawiana jest w Kenii na dużych wysokościach i jest odmianą arabiki. AA oznacza, że ziarna tej kawy są większe niż przeciętnie. Znawcy twierdzą, że im...

  14,17 zł
  Wysyłka w ciągu 24h
 • Moc: duża Kwasowość: średnia Body: pełne Nazwa tej kawy pochodzi od słowa excelsior, czyli ‘wspaniały’. Jest to kawa o wysokiej zawartości kofeiny, z łagodną kwasowością. Wyczuwalne nuty czekolady, świeżego zielonego groszku oraz cytrusów. Aromaty świetnie się ze sobą harmonizują.

  10,38 zł
  Wysyłka w ciągu 24h
 • Moc: średnia Kwasowość: średnia Body: średnie Kawa z Nikarague (Ameryka Środkowa) o łagodnym i zbalansowanym smaku oraz o średniej kwasowości i średniej cielistości. Roślina ta jest specyficzna – w porównaniu do innych kaw jest bardzo duża (również ziarna są sporych rozmiarów).

  12,88 zł
  Wysyłka w ciągu 24h
 • Body: pełne Moc: średnia Kwasowość: niska Papua Nowa Gwinea najlepiej nadaje się do parzenia przelewowego. Została wyhodowana na bazie kawy Jajaica Blue Mountain, czyli jednej z najlepszych kaw świata. Można w niej wyczuć nuty klonu, prażonych orzechów, mango i papai.

  12,50 zł
  Wysyłka w ciągu 24h
 • Moc: mała Kwasowość: średnia Body: lekkie To kawa cechująca się naturalną uprawą, zawierająca niewielką ilość kofeiny i mająca łagodny, złożony smak. Można w niej wyczuć nuty czekoladowe i porzeczkowe. Świetnie nadaje się do espresso i kaw mlecznych. Jedyna w swoim rodzaju, pozostawia niezapomniany posmak.

  8,12 zł
  Wysyłka w ciągu 24h
 • Szybki podgląd
  9,76 zł 10,84 zł -10%

  Moc: średnia Kwasowość: niska Body: pełne Pikantna kawa z Tanzanii pozyskiwana na mokro o wyraźnym, dość słodkim smaku. Uprawiana na terenach wulkanicznych, podlewana wodą z górskich potoków. Zdecydowanie warta uwagi.

  9,76 zł 10,84 zł -10%
  Obniżka!
  Wysyłka w ciągu 24h
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów