Najczęściej kupowane

Płacę przez PayU

Producenci

Promocje

  • Tanzania AA
    Tanzania AA

    Moc: średnia Kwasowość: niska Body:...

    9,76 zł -10% 10,84 zł

Informacja

Kawa korzenna

Posted by
Co wspólnego mają przyprawy korzenne z kawą? Jedne i drugie działają rozgrzewająco na nasz organizm, dlatego świetnie sprawdzają się w przeziębieniach i zimowych dolegliwościach. Skutecznie przepędzają chandrę i smakują wyśmienicie.

Kawa - faktów kilka

Posted by
infografika na temat kawy
W upalny dzień, między ulewą a burzą, nie ma nic lepszego niż skosztowanie pobudzającego, orzeźwiającego i jednocześnie zdrowego napoju. Kawa z jagodami to idealny zestaw na lipcowe popołudnie!
Co prawda do świąt jeszcze daleko, ale nie tylko grudzień jest dobrym momentem na obdarowywanie bliskich. Okazji jest wiele, np. Dzień Matki, Dzień Ojca, urodziny, imieniny. Wybór prezentu często przysparza nam problemów, dlatego powiem Wam, dlaczego kawa jest dobrym rozwiązaniem.
Jemen to niewielkie, słabo rozwinięte państwo arabskie, położone na Półwyspie Arabskim pomiędzy Omanem a Arabią Saudyjską. Rzeźba kraju jest wyżynno-górzysta, co sprzyja uprawie kawy. Bezrobocie jest tam bardzo wysokie, a większość zatrudnionych pracuje w rolnictwie, w tym przy uprawie znakomitej kawy, jak na przykład Jemen Matari.
Showing 1 to 5 of 11 (1 Pages)