Najczęściej kupowane

Płacę przez PayU

Producenci

Promocje

  • Tanzania AA
    Tanzania AA

    Moc: średnia Kwasowość: niska Body:...

    9,76 zł -10% 10,84 zł

Informacja

5 powodów, dla których kawa to dobry pomysł na prezent

5 powodów, dla których kawa to dobry pomysł na prezent

Co prawda do świąt jeszcze daleko, ale nie tylko grudzień jest dobrym momentem na obdarowywanie bliskich. Okazji jest wiele, np. Dzień Matki, Dzień Ojca, urodziny, imieniny. Wybór prezentu często przysparza nam problemów, dlatego powiem Wam, dlaczego kawa jest dobrym rozwiązaniem.

We love coffee!

Po pierwsze – kto z nas nie lubi kawy? Zapach kawy jest drugim ulubionym zapachem większości ludzi na świecie, a każdego dnia świat pije 1 400 000 000 kubków czarnego napoju. Wszystkich nas na tym globie żyje ponad 7 mld. Jeśli odejmiesz od tego dzieci i osoby, które np. z powodów zdrowotnych nie mogą pić kawy, okaże się, że niemal cała reszta pije małą czarną. To właśnie jeden z powodów, dla których warto rozważyć kawę jako prezent.

Z sercem

Mimo to nie uważam, że kawa jest prezentem porównywalnym do pieniędzy, które dajemy wtedy, gdy nie mamy pomysłu. Pieniądze – w odróżnieniu od kawy – to nie prezent, tylko środek do jego zakupu. Kawa natomiast, mimo że dość uniwersalna, jest czymś, co świadomie wybierasz dla konkretnej osoby. Możesz spersonalizować jej opakowanie lub parametry. Np.: Kasia kupiła sobie właśnie kawiarkę i wiesz, że bardzo lubi deser creme brulee. Bardzo lubi koty. Więc? Kupujesz jej kawę o smaku creme brulee, drobno zmieloną, aby napar parzony w kawiarce był jak najlepszy. Do tego dobierasz kawę miętową, aby mogła odkryć nowe doznania i całość ładnie pakujesz w papier, na którym własnoręcznie narysowałeś kota. Nawet jeśli nie jesteś mistrzem rysunku, taki prezent na długo pozostanie w umyśle obdarowanej.

To nie tylko ziarna

Dając komuś kawę, dajesz mu nie tylko ziarna czy proszek. To coś więcej: to szereg pozytywnych właściwości, począwszy od pobudzenia i dawki energii, poprzez zwiększenie wydzielania endorfin, aż po zapobieganie groźnym chorobom typu cukrzyca czy choroba Alzheimera.

Poza tym kawa to emocje, to chwila zapomnienia, to piękne wspomnienia, skojarzenia i okazja do wspólnego spędzania czasu. Do kawy dołącz dwie filiżanki z Waszymi imionami, a stworzysz dodatkową nić trwałej relacji i bez zbędnych słów umówisz Was na spotkanie.

Każdego na to stać

Kawy mają bardzo różne ceny. Zależnie od tego, jakim budżetem dysponujesz, możesz wydać na kawowy prezent 10 zł, 100 zł lub 300 zł. Dlatego niezależnie od tego, czy potrzebujesz prezentu-drobiazgu, czy niespodzianki na bardzo ważną okazję, kawa zawsze będzie dobrym pomysłem.

Czas leci…

Czas mija bardzo szybko, po urodzinach przychodzą imieniny, potem kolejne urodziny… W międzyczasie są rocznice, ważne wydarzenia życiowe. Kupując komuś kawę, tworzysz pomysł na następny prezent. Na kolejne święto możesz kupić inną kawę (np. o innym aromacie), lub możesz pomyśleć o akcesoriach kawowych: o zestawie filiżanek, kawiarce, spieniaczu do mleka, ekspresie…

Dzięki temu sprawianie bliskim radości nie powinno już sprawiać Ci problemu. 

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Not Published)
   Strona www: (Site url withhttp://)
* Treść komentarza: