Sklep z kawą Coffee Up! - o nas

Co tu dużo gadać – lubimy kawę. Zmieloną grubo, drobno, parzoną po turecku i po irlandzku, w ekspresie i kawiarce. Każdą chwilę z kawą celebrujemy. Wiemy, że kawa daje radość i moc - stąd nasza nazwa naszego sklepu.

Chcemy dać i Tobie przyjemność z kosztowania czarnego napoju, więc w naszym sklepie sprzedajemy kawę wysokiej jakości. Oczywiście nie musisz nam wierzyć, bo przecież wszyscy tak piszą. Jak spróbujesz, to się przekonasz.

 

Skąd wziął się nasz sklep? 

Jest nas dwoje - ona i on. Zabiegani, jednocześnie wygodni. Potrzebujemy energii i lubimy czasami poczuć odrobinę luksusu. Do niedawna czegoś nam w pracy brakowało, więc postanowiliśmy, że to, co zajmuje nam najwięcej czasu (praca) musi dawać nam coś przyjemnego. Tak powstał nasz internetowy sklep z kawą. Teraz, popijając aromatyczną kawę, zajmujemy się czymś, co uzależnia niemal każdego człowieka – nas uzależniło już dawno.

Mamy jeszcze jeden cel – poza prowadzeniem sklepu z kawą, chcemy także dostarczać prezenty. Lubimy spersonalizowane prezenty, lubimy DIY i wiemy, że tak jak my, również i Ty miewasz problem „co podarować w prezencie…?”. Dlatego w sklepie CoffeeUp!, poza wysokiej jakości kawą, chętnie zaproponujemy Ci kawowy pomysł na prezent i oryginalnie go zapakujemy. Uważamy, że skarpety lub kasa w kopercie nie są trafionymi podarunkami. W prezent powinno być włożone serce.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z kawą, prezentami, dostawą czy z czymkolwiek innym, nie zawahaj się z nami skontaktować. Będziemy zwarci i gotowi.

Sklep z kawą Coffee Up! zaprasza do udanych zakupów: tylko u nas kawa ziarnista i mielona najlepszych producentów.